Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:18 pm Разширено търсене

Трасе Alfold palya 6

Трасетата за симулатора

Трасе Alfold palya 6

Мнениеот It_s_Real » Съб Фев 27, 2016 4:48 pm

Изображение
Отсечки:
Budapest, Szolnok, Debrecen, Nyiregyhaza, Bekescsaba, Szeged, Kelebia, Szob
Дължина:
?
Изисква:
MSTS Bin Patch V1.8.052113en
Newroads V4.0
Xtracks V3.20
Автор:
Rofi Akos

Ъпдейтнато до 6,5.

Линк: http://global-serverbg.net/MSTS-Routes/Alfold%20palya%206/
Официален източник: http://www.simtreni.com/download/index.php?subcat=7
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Трасе Alfold palya 6

Мнениеот semafor4o » Пет Мар 04, 2016 8:24 pm

Трасето е много добро.Играя на него от доста време. Версия 6.7 и тн няма да има,направо ще бъде 7.0 Не знам при вас как е,но при мен има проблеми.След последния ъпдейт има някакъв проблем и не ми разчита трасето в MSTS секцията където се правят разписания,задачи и тн. Друг проблем на който се натъквам е че често се налага когато карам без задание по някои участъци от трасето трябва да преминавам на червено,това задейства аварийната и става тъпня.Иначе играя през Open Rails и всичко останало е супер! :vishenka_32:
semafor4o
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 11:19 am

Re: Трасе Alfold palya 6

Мнениеот It_s_Real » Съб Мар 05, 2016 9:23 am

При мен за съжаление на този етап симулатора върви тегаво, заради процесора и ще гледам за напред да го сменям. Много се товари и лага е неверотен. Като карам, направо на каданси ми върви. Ако няма трафик е добре, с трафик е нещо ужасно. :dontkno:
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Трасе Alfold palya 6

Мнениеот semafor4o » Нед Мар 06, 2016 11:25 am

Ама с кой симулатор ти лагва така - MSTS или Open Rails? Аз ползвам само втория вече.MSTS-а го инсталирам само,за да може Open Rails да му ползва материалите и директориите и да работи лесно. Моята машина е на 10 години почти,тая година ще прави юбилей така,че ако не си пробвал Open Rails те съветвам да го направиш - всичко върви много по-добре с него и графиката е поне 2 нива над MSTS. PC-то ми е с двуядрен процесор, 4 ГБ РАМ, 1 ГБ видео и 1.5 ТБ харддиск тоест въобще не е някаква извънземна машина да не кажа,че към момента си е направо старичка и слабичка.Взел съм и още RAM, че да я направя 8 GB. Принципно с 8 GB и 1 GB видео от среден клас и нагоре Open Rails трябва да хвърчи.Насичането и тн. за което говориш си е предимно от самото трасе - то става все по-голямо, по-детайлно и съответно по-тежко.Затова и не върви гладко понякога.При мен много рядко има подобни проблеми само на няколко места където има огромно струпване на обекти - там ми се получава лаг.Предполагам,че след като сложа още RAM няма да имам вече абсолютно проблеми дори и след излизането на версия 7.0 на трасето.Надявам се някой ден да имаме наш сървър и да разцъкваме по трасето.В Унгария съм попадал на страница във Facebook където си организират всекидневно мрежи на това трасе и карат по 20-30 човека ама при нас .... :crying:
semafor4o
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 11:19 am

Re: Трасе Alfold palya 6

Мнениеот It_s_Real » Нед Мар 13, 2016 6:54 pm

Да не изпадаме в излишен офф. :i_smile:
viewtopic.php?f=21&p=8205#p8205
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново


Назад към Трасета за МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта

cron