Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:19 pm Разширено търсене

Въпрос относно максималната скорост на локомотивите

Пояснения на въпроси свързани с МСТС и проблеми с подвижния състав, с трасетата и със самата инсталация на симулатора.

Въпрос относно максималната скорост на локомотивите

Мнениеот XeS » Вто Дек 01, 2009 12:17 pm

Извинявам се предварително ако съм объркал раздела, но в търсачката не намерих отговор на моят въпрос.

Та въпроса ми е следният: Как или от каде мога да направя даден локомотив с максимална скорост 140 км/ч да може да дигне по-голяма скорост?

Повдигам този въпрос понеже си свалих Метроруут трасе (за дизелови локомотиви) и на него влаковете имат ограничение 500 мили ограничение или 804 км/ч... но нямам толкова бърз влак за това трасе, а не можах да си намеря никаде толкова бърз дизелов локомотив :( Другото кофти на трасето е, че не пише какви точно локомотиви трябва да имам за него и затова питам как можем, ако е възможно да преправя предварително готов локомотив.

Ще Ви бъда благодарен ако някой знае как или от каде се може да се увеличи максималната скорост на локомотив.
XeS
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 3:23 pm
Местоположение: гр. София

Re: Въпрос относно максималната скорост на локомотивите

Мнениеот 2Xtreme » Вто Дек 01, 2009 3:12 pm

До колкото знам max скороста се настройва от .ENG файла, но незнам точно кое. Все някой ще знае и ще ти отговори кое точно трябва да пипнеш и да оправиш :i_ok:
Аватар
2Xtreme
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 318
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 9:00 pm

Re: Въпрос относно максималната скорост на локомотивите

Мнениеот bdz_electric » Сря Дек 02, 2009 4:39 pm

Търси в енг MaxVelocity.....
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София

Re: Въпрос относно максималната скорост на локомотивите

Мнениеот XeS » Чет Дек 03, 2009 11:53 am

Явно при дизеловите локомотиви не само това трябва да се пипне ... При ACELA стана и дигна 200 мили както го бях сложил ( въпреки че много бавно набираше ), но при дизеловият беше фиксирано 85 мили ( само незнам защо е в мили енг-то като влака е в километри ) аз го направих на 500 понеже това е максималното на трасето, но нищо не стана влака набираше пак толкова бавно и пак достигна максимална скорост от 151 км/ч.
Някак ви други идеи?
XeS
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 3:23 pm
Местоположение: гр. София

Re: Въпрос относно максималната скорост на локомотивите

Мнениеот msts_4ever » Пет Дек 25, 2009 4:38 pm

Ами освен MaxVelocity промени и MaxPower аз пробвах и при мен стана. Пробвай :vishenka32:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
msts_4ever
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Ное 25, 2009 6:19 pm
Местоположение: Варна


Назад към Пояснения и проблеми с МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта

cron