Дата и час: Съб Апр 27, 2024 5:53 pm Разширено търсене

Хора?

Пояснения на въпроси свързани с МСТС и проблеми с подвижния състав, с трасетата и със самата инсталация на симулатора.

Хора?

Мнениеот 2Xtreme » Сря Юни 03, 2009 6:44 am

Първо това ако го разбирам правилно хора ли добавя? И ако да къде трябва да сложа файловете? :blush:
Последна промяна 2Xtreme на Сря Юни 03, 2009 3:32 pm, променена общо 1 път
Аватар
2Xtreme
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 318
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 9:00 pm

Re: MAV_Passenger_Pack_71.rar

Мнениеот It_s_Real » Сря Юни 03, 2009 8:32 am

От кой сайт си го видял това ?
MAV е означението на унгарските железници. Има вагони, които са архивирани по този начин.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: MAV_Passenger_Pack_71.rar

Мнениеот Lucho » Сря Юни 03, 2009 11:33 am

Това най-вероятно е пакет от активити-та за унгарски трасета, и по-конкретно - към трасе NOVA-то. Така предполагам, защото активититата към трасето имат такова означение. Не ми се вярва да става дума за пътници по гарите. И все пак - трябва линк за да се провери.
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Хора?

Мнениеот 2Xtreme » Сря Юни 03, 2009 3:32 pm

Дръпнях го една вечер от един сайт но непомня от кой, защото бях наотворил към 3-4 :blush: Има само 4 файла.
BTW. В една картинка бях видял хора във машината, и на един клип хора по гарит. Някой знае ли как се прави това? :blush: :blush: :blush:
Аватар
2Xtreme
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 318
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 9:00 pm

Re: Хора?

Мнениеот Lucho » Сря Юни 03, 2009 6:28 pm

2Xtreme написа:Дръпнях го една вечер от един сайт но непомня от кой, защото бях наотворил към 3-4 :blush: Има само 4 файла.
BTW. В една картинка бях видял хора във машината, и на един клип хора по гарит. Някой знае ли как се прави това? :blush: :blush: :blush:


Знаеш ли, я по-добре архивирай файловете и ги качи тук, за да ти кажем че така не сме пророци да знаем. Иначе хора в машината може да има като текстура на машинисти, хора по гарите - също като текстура може да бъде.
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm


Назад към Пояснения и проблеми с МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron