Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:38 am Разширено търсене

Как да си сложа трасе ?

Пояснения на въпроси свързани с МСТС и проблеми с подвижния състав, с трасетата и със самата инсталация на симулатора.

Как да си сложа трасе ?

Мнениеот jokera_ap » Вто Май 01, 2012 10:57 am

Заглавието
jokera_ap
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Апр 30, 2012 1:37 pm

Re: Как да си сложа трасе ?

Мнениеот didsideout » Вто Юли 29, 2014 12:57 pm

Здравейте, имам въпрос относто трасето Alfold, трябва ли да съм инсталирал единицата двойката и тройката за да ми тръгне четворката, защото когато разархивирам всички части на четворката, които са шест, ми излиза грешка, че не може да зареди трасето!
Благодаря
didsideout
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 3:59 pm
Местоположение: Добрич - Варна

Re: Как да си сложа трасе ?

Мнениеот semafor4o » Вто Юли 29, 2014 10:04 pm

Колега аз ползвам Алфолд 6.4 ако не се лъжа.Пробвай първо само с инсталиране на съответната част въпреки,че мисля,че трябваше да се наслагват,но не съм сигурен.Пробвай първо да си инсталираш само съответната част например Алфолд 4 да речем.Трябва да си наясно,че много от файловете при разархивирането придобиват странни имена смесица от кирилизирани и латински/англисйки символи на пример Gьor.sd което де факто е Gyor.sd.Това изисква значителни усилия да се поправи докато се схване логиката коя буква коя замества и тн.Тук в темите някъде го бях описал подробно разрови се и ще го намериш.Успех,ако не стане по този начин ще трябва да ги наслагваш 1+2+3+4+5+6 заедно с пачовете :moil:
semafor4o
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 11:19 am

Re: Как да си сложа трасе ?

Мнениеот didsideout » Съб Авг 02, 2014 5:07 pm

Благодаря много за съветите, всичко сега е ок, без да се налага да ги инсталирам всичките! clapping
didsideout
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 3:59 pm
Местоположение: Добрич - Варна

Re: Как да си сложа трасе ?

Мнениеот Stoyanov » Сря Авг 06, 2014 9:43 am

Аз също така бях направил инсталирах основната версия пример 6 и после я дообнових до 6.4 и всичко си вървеше
Горд администратор на форум MSTS България!
Аватар
Stoyanov
Site Admin
 
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2012 6:58 pm
Местоположение: гр. Димитровград


Назад към Пояснения и проблеми с МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron