Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:17 pm Разширено търсене

Въпрос относно локомотивите от 44-та и 45-та серия

Пояснения на въпроси свързани с МСТС и проблеми с подвижния състав, с трасетата и със самата инсталация на симулатора.

Re: Въпрос относно локомотивите от 44-та и 45-та серия

Мнениеот semafor4o » Нед Юли 17, 2011 10:43 am

По принцип грешките се изписват в txt. файл като във втория прозорец където се правят тестовете (при наличие на грешки) се появява бутон с един лист нарисуван върху него и като кликнеш там се появява съответния txt. файл където са описани грешките и проблемите.Ако грешките за които споменаваш са при употреба на камери 2,3 и 4 при локомотиви серия 44/45 и играта крашва и изхвърля,то провери от менюто на МSTS дали са активни опциите за създаване на сянка на локомотивите и вагоните.За да работят правилно някои модели изискват тези опции да са изключени - тоест в играта подвижния състав да няма сянка. Тук съм показал как трябва да се направи,обърни внимание на квадратчетата горе вдясно - http://imageshack.us/photo/my-images/135/32132150.png/ Като изключиш всички видове сенки както съм показал пробвай пак да играеш с някой лок и отново опитай камери 2,3 и 4.По принцип липсата на сянка е изрично условие за правилната работа на модела за серия 44/45 (което авторът - чех на име Skura) е отбелязал на неговата страница в интернет,но може би не си го видял или пък колегите от форума са забравили да го споделят.Мисля че след като направиш и това вече не трябва да имаш проблеми :i_good:
semafor4o
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 11:19 am

Re: Въпрос относно локомотивите от 44-та и 45-та серия

Мнениеот RuffRyders » Нед Юли 17, 2011 1:17 pm

Да като изключих опцията за сенки и вече си работи перфектно :) благодаря Ви много на всички , които се включихте в разрешаването на проблема ми . Без вас надали щях да ги оправя :) :JC-ThankYou: . Само последен въпрос :i_fun: гледам на логото на форума има така наречения "Банан" лок. Има ли го в сървъра? Ако някой го има може ли да ми го прати на пощата your_shadow@abv.bg (стига да не съм нахален). Благодаря отново :friends:
RuffRyders
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Юли 08, 2011 12:52 am

Re: Въпрос относно локомотивите от 44-та и 45-та серия

Мнениеот Lucho » Нед Юли 17, 2011 2:47 pm

RuffRyders написа:Да като изключих опцията за сенки и вече си работи перфектно :) благодаря Ви много на всички , които се включихте в разрешаването на проблема ми . Без вас надали щях да ги оправя :) :JC-ThankYou: . Само последен въпрос :i_fun: гледам на логото на форума има така наречения "Банан" лок. Има ли го в сървъра? Ако някой го има може ли да ми го прати на пощата your_shadow@abv.bg (стига да не съм нахален). Благодаря отново :friends:


Свържи се чрез лично съобщение с gu6terov и го попитай дали може да ти го даде - memberlist.php?mode=viewprofile&u=49
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Предишна

Назад към Пояснения и проблеми с МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron