Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:43 pm Разширено търсене

Трасета и Подвижен състав

Пояснения на въпроси свързани с МСТС и проблеми с подвижния състав, с трасетата и със самата инсталация на симулатора.

Трасета и Подвижен състав

Мнениеот Ma6inista87 » Вто Сеп 21, 2010 1:38 pm

Здравейте! Нов съм тук и много ми харсва имам 2 въпроса 1-Как се слагат трасетата в играта? Прочетох едната тема но нищо не резбрах. и Как се слага подвижен състав? Предварително благодаря. П.С Благодаря за отделеното внимание!
Модератор: Слагай необходимите препинателни знаци.
Ma6inista87
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Юли 28, 2010 1:59 pm

Re: Трасета и Подвижен състав

Мнениеот bdz_electric » Вто Сеп 21, 2010 6:02 pm

Здравей и добре дошъл в нашия форум! :welcome:
За да инсталираш трасета,първо трябва да си дръпнеш от сървъра XTRACKS 3.17 (препоръчвам ти тази,защото 3.20 е бъгава) и да я инсталираш в директорията на играта.След това е лесно>>>всички трасета се инсталират в папка ROUTES (някой от тях,както е Демитров например,инсталатора сам си намира директроията и даваш само next :i_biggrin: , а ако е архив,го разрархивираш пак в папка ROUTES)
Заб. Някои трасета изискват след като си го инсталирал да влезеш в папката му и да стартираш файла Installme.bat той сам ще се изключи.


За подв.състав>>>сваляш и инсталираш(разрархивираш)в папка TRAINS\Trainset,след това си правиш композиция с ConBuilder(него също го има на сървъра) и си готов.

П.С Предлагам ти да си инсталираш MSTS Bin и trainupdate (има ги в сървъра) - те фиксират някои грешки и добавят нови екстри като прехвърляне в друг лок.,смяна на кабината и др....
Дано съм ти бил полезен,ако има нещо,питай,защото от личен опит знам,че работата с този симулатор далеч не е песен :i_biggrin:
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София

Re: Трасета и Подвижен състав

Мнениеот Ma6inista87 » Вто Сеп 21, 2010 6:16 pm

Благодаря много! :vishenka32:
Ma6inista87
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Юли 28, 2010 1:59 pm

Re: Трасета и Подвижен състав

Мнениеот Ma6inista87 » Вто Сеп 21, 2010 6:19 pm

А от каде да ги дръпа тези работи? :i_redface: П.С.Извинявам се че пиша по 2 мнения
Ma6inista87
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Юли 28, 2010 1:59 pm

Re: Трасета и Подвижен състав

Мнениеот bdz_electric » Вто Сеп 21, 2010 6:50 pm

Всичко,за което съм писал по-горе,го има в сървъра.
Поразрови се в Български тракционен подвижен състав>>>Разни и приложен софтуер мисля че бяха :i_cool: (пачовете)
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София


Назад към Пояснения и проблеми с МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron