Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:42 am Разширено търсене

Тахограф при локомотивити в МСТС

Приложния софтуер към симулатора, Ъпдейти, скриинове.

Тахограф при локомотивити в МСТС

Мнениеот It_s_Real » Нед Окт 07, 2007 6:35 pm

Отчитането на скоростта при локомотивите за МСТС е възможно. Отчита се още налягането в главния въздухопровод, пътя в отклонение или в прав коловоз, показание на АЛС (ако има) и реверсиране и движение на заден ход. Всичко което трябва да направите е да си изтеглите един инсталационен файл и от него да се стартира играта. Как става това - след като сте инсталирали общия файл (train.zip) в папката, където са всички файлове и папки на играта , намирате файл recordMSTS3.exe, стартирате го. Ще ви се появи прозорец под Дос или Command Promp, който можете да минимизирате, след това стартирате trainSIG.exe. Избирате си трасе , влак или просто си избирате мисии и след като сте в кабината на локомотива натискате F3. Този бутон "пуска" тахографа и при потеглянето отчита изброените работи. Когато приключите карането ими съотв. мисия пак натискате F3 за преустановите отчитането и да съхраните лентата от вашата повеска. След като излезете от играта напълно, отивате в главната папка на играта и намирате файл trainlog.txt в който се съдърха цялата информация за данните от лентата. Разшифроването и става с програма Project1.exe.

Изображение

Необходимите файлове за инсталация се намират на сървъра в папка МСТС 1 -> Разни.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Тахограф при локомотивити в МСТС

Мнениеот didsideout » Нед Апр 12, 2009 4:14 pm

Бихте ли ми посочили от къде да изтегля симулатора за да имам тези описани от вас неща, защото в моите папки не съществуват посочените от вас файлове?
didsideout
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 3:59 pm
Местоположение: Добрич - Варна

Re: Тахограф при локомотивити в МСТС

Мнениеот It_s_Real » Нед Апр 12, 2009 5:40 pm

didsideout написа:Бихте ли ми посочили от къде да изтегля симулатора за да имам тези описани от вас неща, защото в моите папки не съществуват посочените от вас файлове?


Симулатора го има в Zamunda. Търси Microsoft Train Simulator.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Тахограф при локомотивити в МСТС

Мнениеот proformance931 » Пет Мар 26, 2010 9:41 am

Защо при мен не се получава.Пускам си файла recordMSTS3.exe , след това влизам в играта с TrainSiG дава ми страшно много грешки и накрая Dont Send.Грешките бяха от рода на .енг файловете на локомотивите.Имам инсталиран пач просто не знам за какво се получава така ... :i_redface: :i_wink:
proformance931
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:12 pm

Re: Тахограф при локомотивити в МСТС

Мнениеот gushterov » Пет Мар 26, 2010 12:47 pm

Програмата не е съвместима с мстс-бин до колкото знам.
Аватар
gushterov
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Ное 25, 2007 7:26 pm
Местоположение: Бургас


Назад към Приложен софтуер към симулатора

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron