Дата и час: Пет Апр 26, 2024 8:38 pm Разширено търсене

Електрически локомотиви

Рипейнти на подвижния състав в България, Електрически и дизелови локомотиви, Мотрисни влакове, Пътнически и товарни вагони, Спомагателен състав.

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот Lucho » Съб Авг 15, 2009 6:26 pm

Рипейнта е горе-долу. Степените на контролера не ми харесват, много са зле. Искам си ето тази кабина - http://83.228.36.178/%D0%9F%D0%BE%D1%82 ... abview.jpg оригиналната, хубавата, не тази гадна приповдигната !
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот didsideout » Пон Авг 17, 2009 7:24 pm

Искам да ви попитам как е файловото име на тази кабина, защото не успявам да я открия в архива с кабините, понеже е доста големичък. Страшно много я харесвам и аз и ще се радвам да успея да я сложа на най - новата придобивка!!! :bgflag:
didsideout
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 3:59 pm
Местоположение: Добрич - Варна

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот Lucho » Чет Авг 20, 2009 1:24 pm

http://4storing.com/ep5vh0/a43d25eccc9c ... 39e04.html

Ето ти я. Нея я имаше на 44-ките и 45-ците, по-късно бяха изтрити.
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот didsideout » Чет Авг 20, 2009 4:19 pm

Ако кажа, че съм ти благодарен, ще бъде малко!!! Много много ама много ти благодаря. Опитвам се да я открия от векове!!! :JC-ThankYou:
didsideout
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 3:59 pm
Местоположение: Добрич - Варна

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот proformance931 » Съб Авг 29, 2009 5:10 pm

Абе момчета не знам дали това е само при мен ама ако можете да ми оправите проблема ще съм ви много благодарен :i_cool: Значи този новия репейнт 44 099 сложих му кабина всичко е ОК чудесен е обаче АТП-то качва по една по една до 100 % а това въобще не е реално ! Другото което е че нямам звуци никакви на лока :i_mellow: :i_sad: Ако можете да ми го направите в един архив с променено АТП , звук и с по - добра работа с кранмашиниста защото и той също е направен нереално :) Иначе лока е чудесен както казах , много ще съм ви благодарен ако ми свършите това :JC-ThankYou: Предварително :)
proformance931
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:12 pm

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот It_s_Real » Съб Авг 29, 2009 7:24 pm

Предполагам, че кабината и звука за модела трябва да се правят тепърва.
Ако искаш ползвай кабината на CD 242 и нейния звук.
За набирането на позиции обърни се към mosity.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот Lucho » Пон Авг 31, 2009 12:47 pm

Бе като цяло машината е направена тъпо. Ако искате ми се сърдете. Позициите не са реални, кабината е приповдигната, звукът е горе-долу..не знам, аз ще си карам клепаната 44 100, с нея ми е по-хубаво. А относно звук и кабина - Чешки трак. подв. състав - сваляш common.cab i common.snd всичко е ок и машината има звук.
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот It_s_Real » Пон Авг 31, 2009 4:06 pm

Предложения за промяна на състаянието на работата на кран машиниста и АТП, изпращайте към mosity.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот bdz_electric » Пон Авг 31, 2009 4:56 pm

Всичко съм променил на този лок.(позициите на контролера и кранмашиниста).Пишете ми ЛС :i_redface:
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот bdz_electric » Съб Сеп 05, 2009 2:45 pm

lucho написа:Бе като цяло машината е направена тъпо. Ако искате ми се сърдете. Позициите не са реални, кабината е приповдигната, звукът е горе-долу..не знам, аз ще си карам клепаната 44 100, с нея ми е по-хубаво. А относно звук и кабина - Чешки трак. подв. състав - сваляш common.cab i common.snd всичко е ок и машината има звук.


Може ли линк към 44 100? :this:
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот Lucho » Съб Сеп 05, 2009 3:40 pm

bdz_electric написа:
lucho написа:Бе като цяло машината е направена тъпо. Ако искате ми се сърдете. Позициите не са реални, кабината е приповдигната, звукът е горе-долу..не знам, аз ще си карам клепаната 44 100, с нея ми е по-хубаво. А относно звук и кабина - Чешки трак. подв. състав - сваляш common.cab i common.snd всичко е ок и машината има звук.


Може ли линк към 44 100? :this:

Остави, брат, преинсталнаха ми Win-а и всичко от МСТС ми отиде на кино. Имах 45 152, 44 100, 42 184 и още куп 44-ки и 45-ци свестни и несвестни ама нейсе...загубиха се. Затова,умолявам всеки, който е свалил локомотив с номер 44 100 от сървъра да се свърже с мен на лично съобщение, моля ви !
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот Lucho » Нед Сеп 06, 2009 1:54 pm

Една съвместна инициатива между мен и bdz_electric "пипна" една външно хубава машинка - 44-99 да е хубава и отвътре. По промяната на контролер, спирачки, кабина и звуци работи bdz_electric, от мен беше идеята. Ето какво е променено:
-Няма нужда от чешки звуци. Машината се сдоби със собствени такива.
-Кабината вече е тази: Цък, няма и спомен от онази гадната, приповдигнатата, чешката.
-Контролера беше страшно калпав, сега е 5 степенен: 0-20-40-60-80-100. Защо решихме да е 5 степенен ? За да бъде по-динамично, тъй като старият беше отвратителен.
-Спирачките са направени също като контролера на не големи степени.
Всичко е благодарение на bdz_electric, ако не беше той нямаше да има тези промени по машината ! :bgflag:

Единствените бъгове са в кабината, къде няма часовник, няма и електронни показатели като часовник и километраж в цифри, всичко останало работи.

Който иска машината - по лс да пише или по скайп, защото автора не разрешава да се качва из нета.
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот gushterov » Нед Сеп 06, 2009 3:39 pm

Не знам кое му е по-динамичното на 5-те степени при положение, че трябва да са 32, а чешката кабина няма почти нищо общо със нашата и затова предлагам Тази , сглобена пак на базата на чешката.
Аватар
gushterov
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Ное 25, 2007 7:26 pm
Местоположение: Бургас

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот Lucho » Нед Сеп 06, 2009 4:36 pm

Тази не ми харесва, защото, някакси ми е нереална - сравни ги - http://83.228.36.178/%D0%9F%D0%BE%D1%82 ... abview.jpg и твоята, някакси в областта на тотмана не ми харесва. Ние с бдж-електрик преценихме че така е добре. На когото му харесва - хубаво, на когото не - съжелявам, но тази ерка, когато за пръв път я подкарах щях да заспя докато набера до 100...
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Електрически локомотиви

Мнениеот It_s_Real » Пон Сеп 07, 2009 1:24 pm

Най добре да си се кара с оригиталната чешка на 242. Там позициите се набираха на по-големи интервали. Ама не е от сорта на 20 40 60 80 и 100.
Абе всеки си знае как му е по-добре.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

ПредишнаСледваща

Назад към Рипейнти за МСТС България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron