Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:11 pm Разширено търсене

Railworks 2 ??

Раздела за всякакви теми и неща, които Ви вълнуват.

Railworks 2 ??

Мнениеот Lucho » Вто Окт 26, 2010 7:08 pm

Кой я играе ? И някой може ли да ми каже как да си правя активитита ?
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот msts_4ever » Сря Окт 27, 2010 9:02 pm

Аз преди година я играх, ама само с оригиналните "activity"-та. Добре е направена игрицата.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
msts_4ever
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Ное 25, 2009 6:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот It_s_Real » Съб Авг 13, 2011 6:36 pm

Онзи ден се натъкнах на този симулатор в един чешки форум. Единственото превъзходство е графиката.
Даже не знам другите влакови симулатори дали имат едитор за направа на активита, както е в МСТС. :i_rolleyes:
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот Lucho » Нед Авг 14, 2011 9:10 am

Абе Trainz има някакво жалко подобие на едитор... честно казано с него се работи изключително трудно. Първо някакви файлове се разопаковат, после пък като влезеш в игра, трябва за да направиш състава на влака директно върху трасето на къде да тръгва и т.н. около 2-3 часа занимавка. Опитвал съм много ЖП симулатори, но за мен МСТС си остава най-добрият. Разбира се, има какво още да се иска от него, но за игра от 2001 година е предостатъчно :vishenka34:
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот tedo21 » Нед Авг 14, 2011 6:22 pm

Lucho написа:Абе Trainz има някакво жалко подобие на едитор... честно казано с него се работи изключително трудно. Първо някакви файлове се разопаковат, после пък като влезеш в игра, трябва за да направиш състава на влака директно върху трасето на къде да тръгва и т.н. около 2-3 часа занимавка.


Не точно, ако искаш една проста обиколка с влак из трасето, просто слагаш един влак върху релсите и тръгваш, а ако искаш нещо по-впечатляващо, трябва да напишеш скрипт за трасето, който е на основата на C++ и си е бая работа.

А за Railworks, не съм много доволен, защото не ми тръгва. Rail Simulator е доста впечатляващ като Gameplay, но не знам Railworks колко е по-добър. :_)
tedo21
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 108
Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 12:06 pm

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот Lucho » Нед Авг 14, 2011 6:56 pm

tedo21 написа:Не точно, ако искаш една проста обиколка с влак из трасето, просто слагаш един влак върху релсите и тръгваш, а ако ...


Е то не беше целта да карам някъде в Америка. Целта ми беше да карам ел. 44 + 5 вагона 74 серия и един фургон в участъка Плевен - Горна Оряховица. Не знам какво карах и правих, ама на едно място видях и гара Трявна (ужасно объркана от към баир, сгради и т.н.) тя е доста след ГО, нали така?
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот tedo21 » Нед Авг 14, 2011 7:53 pm

Lucho написа:
tedo21 написа:Не точно, ако искаш една проста обиколка с влак из трасето, просто слагаш един влак върху релсите и тръгваш, а ако ...


Е то не беше целта да карам някъде в Америка. Целта ми беше да карам ел. 44 + 5 вагона 74 серия и един фургон в участъка Плевен - Горна Оряховица. Не знам какво карах и правих, ама на едно място видях и гара Трявна (ужасно объркана от към баир, сгради и т.н.) тя е доста след ГО, нали така?


Не съм на ясно много с това трасе, но повечето се водят нереални, колкото да има БГ Трасета.
tedo21
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 108
Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 12:06 pm

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот It_s_Real » Пон Авг 15, 2011 4:33 pm

:i_eek:
Хах ... че то трябва да си програмист за да напишеш такова едно активити ...
:ohmy:
Май МСТС си остава един от най-гъвкавите симулатори, макар и доста стар. МСТС 2 излезе ли вече ?
Някой да има наблюдения ...
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот Lucho » Пон Авг 15, 2011 5:59 pm

tedo21 написа:Не съм на ясно много с това трасе, но повечето се водят нереални, колкото да има БГ Трасета.


Тц, тц, тц... знаех си !


It_s_Real написа::i_eek:
Хах ... че то трябва да си програмист за да напишеш такова едно активити ...
:ohmy:
Май МСТС си остава един от най-гъвкавите симулатори, макар и доста стар. МСТС 2 излезе ли вече ?
Някой да има наблюдения ...


Не е излязъл още. А както е тръгнало изглежда, че изобщо няма да излезе:

Microsoft Train Simulator 2 (MSTS 2) was a train simulator that was being developed by Microsoft Game Studios until being postponed indefinitely due to the closure of ACES Studios.


От уикипедия е инфото. И все пак, това, което казваш е факт - дори 10 години по-късно славата на МСТС не умира. Все още се създават локомотиви, вагони, активитита и т.н.
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Railworks 2 ??

Мнениеот It_s_Real » Пон Яну 14, 2013 9:03 pm

Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново


Назад към Дъра Бъра

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron